RSS

Społem Dźwirzyno

indywidualnie portal


Temat: sanatorium dla cukrzyka
Planowaliśmy wyjazd we wrześniu lub październiku,ale Maciek będzie już w IIkl., więc przełożyliśmy go na maja. Udało nam się i mamy turnus od 28.05 do 11.06 w Dźwirzynie w SPOŁEM to tam chyba gdzie jedzie anitapa. Niewiele czasu mamy ,ale już prawie wszystko załatwione. Mogłam jeszcze jechać do Dzwinówka,ale tam mamy gorszy dojazd, a wybieramy się pociągiem.
Źródło: forum.diabetica.kylos.pl/viewtopic.php?t=2704Temat: ja chcę nad morze! w lipcu!
Nie wiem gdzie są Sianożęty więc nie wiem czyto co polecę to ten sam odcinke wybrzeża :oops:
Ale polecić mogę z czytym sumieniem! Dźwirzyno, ośrodek "Społem". Klasyczny ośrodek wczasowy, na dużym ogrodzonym zielonym terenie, z placem zabaw, świetlicą, stołówką ( pełne wyżywienie bardzo smaczne ), kawiarnią, standart średni, niedaleko plaży, niedrogo. Bardzo fajne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Jeździłam tam jako dziecko z rodzicami na wczasy zakłądowe właśnie, a potem po prawie 20 latach pojechałam tam z moją rodziną. Od tamtej pory ośrodek oczywiście modernizowali :wink: :D
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=84663


Temat: Wakacje

  wstępnie mam zarezerwoane miejsca w osrodku SPOŁEM w Dźwirzynie, bylam tam w zeszłym roku - ale chcielibysmy pojechac w inne miejsce - na cały miesiąc z 3 posiłkami dziennie. Cięzko juz cokolwiek znalesc.

A&M 2 latka
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=167722